Diskusní fórum



Portály Info jsou například: Atlasfirem, Info-Boleslav, Info-BudejoviceInfo-Cechy, Info-CeskaLipa, Info-Dec in, Info-Havir ov, Info-Hradec, Info-Chomutov, Info-Jablonec, Info-Jihlava, Info-Karvina, Info-Kladno, Info-Liberec, Info-Morava, Info-Most, Info-Olomouc, Info-Ostrava, In fo-Pardubice, Info-Plzen, Info-Praha, Info-Prerov, Info-Prostejov, Info-Tabor, Info-TepliceInfo-Trebic, Info-Usti, Info-Vary, Info-Vysocina, Info-Opava, InfoZlin a celá řada dalších. Tyto portály provozuje Martin Ertl, IČO: 704 28 255 se sídlem v Brně.

Nabízí služby, jako jsou například garantované prvotní pozice v internetových vyhledávačích, PR články, umístění na mapách apod.

Diskusní fórum

reklama

Patrik Horyna 16.04.2024
Snadné vyhledávání a výborná cena mě přesvědčili o správnosti mého rozhodnutí sem zadat reklamu.

Kvalitní služby

Tomáš Hofrichter 22.08.2023
Před objednáním služeb portálů Info jsem neměl žádné zpětné odkazy (měřil jsem si přes majestic.com).
Nedlouhou po spuštění kampaně se v měřeném odkazovém portfoliu objevili backlinks z portálů Info, a poté se kvalita a četnost zobrazování mé webové stránky v organických výsledcích viditelně zlepšila.

Zkušenosti s Info

Roman 24.05.2023
Pro kvalitní dohledatelnost na Seznamu a Googlu jsme poptávali kvalitní zpětné odkazy a po posouzení více nabídek jsme se rozhodli pro inzerci na portálech Info.
Po měsíci jsem zjistil, že backlinks z Info-portálů jsou hodnoceny nejkvalitněji a přes Collabim se mi zlepšení i potvrdilo, zobrazuji se nyní lépe a častěji.

Poděkování a doporučení

Přátelé MILI FEST z.s. 28.04.2023
Doporučujeme služby od této firmy prp všechny, kteří potřebují být virtuálně dostupnější pro své klienty. Maximální spokojenost - slušné a vstřícné jednání. Rychlost vyřízení. Děkujeme pánové Přátelé MILI FEST z.s.

Spokojenost

Roman Kutil 19.04.2023
Pro kvalitní dohledatelnost na Seznamu a Googlu jsme poptávali kvalitní zpětné odkazy a po posouzení více nabídek jsme se rozhodli pro inzerci na portálech Info.
Po měsíci jsem zjistil, že backlinks z Info-portálů jsou hodnoceny nejkvalitněji a přes Collabim se mi zlepšení i potvrdilo, zobrazuji se nyní lépe a častěji.

Info

Pavel 01.09.2022
Pan Martin Ertl nám díky portálům Info zajistil lepší dohledatelnost našich webových stránek a jsme za tuto spolupráci velmi rádi. Můžeme ji každému doporučit, kdo potřebuje zvýšit návštěvnost na internetu.

dík

Homola 07.06.2022
Díky za pomoc v prezentaci a rozjezdu mého autoservisu.

Martin Ertl - Info

Martin Synek 29.11.2021
S katalogem info-brno.cz mám pouze pozitivní zkušenosti, pomohli mi navýšit počet zpětných odkazů vedených na můj web solarmedia.cz a díky panu Ertlovi se nám podařilo zvýšit objem nových zakázek, za mě mohu pouze doporučit. Martin Synek

Spolupráce s propagací

Gustav 27.07.2021
S projektem info-praha.cz mám 1. pozitivní zkušenost, jejich metoda propagace firem je přínosná a první výsledky, jsou známé již po několika týdnech. Předpokládaná poptávka po našich službách se k našemu překvapení dostavila a téměř zdvojnásobila

dohledání

Přemysl J. 27.07.2021
Kdykoliv potřebuji dohledat firmu tak na Infu vždy najdu přesně to co hledám. Dělají to opravdu dobře.
1 | 2 | 3 | 4 >>